Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Bizler, Fastel İletişim Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları olarak ülkemizde ve dünyada iletişim sektöründe yenilikçi teknolojiler ve akılcı mühendislik çözümleri üretmeyi görevimiz olarak görüyoruz.

Fastel İletişim Kocaeli, Türkiye’de 2010 yılında bu hedef etrafında kuruldu. Kurulduğu tarihten bu yana aynı hedef ve değerlere sahip personellerimizin aramıza katılması ile 2015 yılında 5. Yılımızı pek çok farklı projeye imza atmış olmanın gururuyla kutladık.

Fastel İletişim haberleşme sektörünün geleneksel uygulamalarına farklı bakış açıları getirmek ve yeni teknolojilerin öncüsü olan uygulamaları hayata geçirerek fark yaratmayı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilmiştir. GSM alt yapı, site kiralama, enerji altyapı, transmisyon, fiber optik güzergah imalatı ve denetiminin yanı GSM alt yapı sistemlerinde birbirinden farklı ve kritik çözümleri detaycı mühendislik anlayışıyla başarıyla gerçekleştirmiştir.

Yenilikçi teknoloji ve akılcı mühendislik çözümleri anlayışımızı imalat, anahtar teslim projeler, eğitim, denetim, supervising ve danışmanlık hizmetleri alanında da çözüm odaklı bir anlayış içerisinde gerçekleştiriyoruz. Başarının verilen hizmetin kalitesi ve sürekliliğine bağlı olduğunun bilincinde olan bizler için insan faktörü kalite politikamızın ve vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Fastel İletişim Ltd. Şti. çalışanlarına sağlıklı, mutlu ve samimi bir çalışma ortamı sunmaktadır. Dürüstlük ve samimiyet Fastel İletişim Ltd. Şti.’nin temel değerleridir. Aynı şekilde müşteri ilişkilerimizin temelinde de sonuç odaklılığın yanında dürüst ve samimi iletişim anlayışı yatmaktadır.

Tüm Fastel İletişim çalışanları olarak haberleşme sektörüne yenilikçi teknolojiler ve akılcı çözümler getirebilmenin hazzını yaşayabilmenin en önemli değerinin “insan” olduğunu aklımızdan çıkarmadan yolumuza devam edeceğiz.

Saygılarımla,

Sebahattin Deveci
Yönetim Kurulu Baskanı