10 noktadan tüm Türkiye’ye Saha Kabul Hizmetleri Fiber Optik Altyapı Mühendislik Çözümleri Envanter Yönetimi

Çözümler&Hizmetler

Araştırma ve Geliştirme

Ülkemizde hızla yayılan uçtan uca çözümleri, Fastel'i bir Ar-Ge firmasına dönüştürüyor. KOSGEB, Teknokentler ve Üniversiteler gibi önemli organizasyonlar tarafından desteklenen Ar-Ge projelerinde etkin bir şekilde yer almaya başlayan Fastel, teknolojinin geleceğine yön vermek ve standartları belirlemek amacıyla gerçekleştirilen projelere katkıda bulunmayı ve teknolojiyi müşterileri için çok daha verimli bir araca dönüştürmeyi hedefliyor.

Saha Hizmetleri

Kurumlara sunduğu uçtan uca bilişim çözümlerinin yanında Fastel, saha destek hizmetleri konusunda da tecrübeli bir iş ortağıdır. Fastel, Türkiye çapındaki 7 bölgede sunduğu saha destek hizmetleriyle kurulum ve entegrasyon hizmetleri sunarak kurumların bu alandaki tüm ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verir. Uzun yıllara dayanan saha deneyimi, Fastel'i Türkiye’de yetkin bir saha hizmet sağlayıcısına dönüştürür.

Altyapı Çözümleri

Kurumun teknoloji altyapısına yapacağı yatırım her zaman önemini koruyor. Yatırımın geri dönüşünün hızı, kullanılacak üründen çözümün niteliğine kadar pek çok parametreye bağlıyken, güvenlik ve güvenilirlik gibi konular, güvenilir bir çözüm sağlayıcıya duyulan ihtiyacı artırıyor. Yıllardır çeşitli sektörlerden müşterilerine uçtan uca altyapı çözümleri sunan Fastel, ön analizden çözümün tasarlanmasına, uygulamadan sürekli desteğe kadar her aşamada yetkin sağlayıcı kimliğiyle güven veriyor.

Son Haberler

Siemens – GOSB SCADA ve OSOS PROJESİ

Posted on Ekim 30, 16

Fastel İletişim, Siemens adına Alt yüklenici olarak, GOSB (Gebze Organize Sanayi Bölgesi) SCADA ve OSOS projesi kapsamında Doğalgaz, Elektrik, Su ve Atık Su sayaçlarının kablolu ve kablosuz haberleşme ile uzaktan okunmasına yönelik montaj, test ve devreye alma işlerinin yapılmasını üstlenmiştir.

Devamı

Dijital Dönüşüm Projesi

Posted on Mart 20, 16

Geçtiğimiz yıl iş ortaklığı yaptığımız Vodafone Turkey'in başlattığı Dijital Dönüşüm projesi, şirketimizin Dijital Dönüşüm Zirvesi ile birlikte ajandasına girmişti. Bugün geldiğimiz noktada Fastel İletişim, Ltd. olarak dijital dönüşüm adına başta RTUFASTEL olmak üzere somut adımlar attığımızı görüyoruz.

Telekomünikasyon sektörü, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'nin gelişiminde de önemli rol oynuyor. Gerek ülke gerek şirketimiz olarak, Dijital Dönüşüm'ün parçası olmamız gerektiğine, aksi durumda, teknoloji transferi yapmaktan öteye geçmeyeceğimize inanıyoruz. Bu yeni dönemde biz de bilgi ve iletişim sektöründe yerli ürün ve hizmetlerimizle daha fazla söz sahibi olmayı hedefliyoruz.

Devamı